Корзина
30 отзывов
Ecosoft Standart 6-50 зі знижкою 10% ПРОМОКОД - ecosoft_10Купити зі знижкою
+380674025632
УкраинаИвано-Франковская областьИвано-Франковсквул. Івасюка 11
Гідротехніка-сервіс
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина
Система для удаления хлора Filtrons 1665 Clack TC DESOTEC Organosorb 10 CO (STCC1665)

Система для удаления хлора Filtrons 1665 Clack TC DESOTEC Organosorb 10 CO (STCC1665)

 • В наличии
 • Код: STCC1665

26 800 грн.

Система для удаления хлора Filtrons 1665 Clack TC DESOTEC Organosorb 10 CO (STCC1665)
Система для удаления хлора Filtrons 1665 Clack TC DESOTEC Organosorb 10 CO (STCC1665)В наличии
26 800 грн.
Купить
+380674025632
Менеджер з продажу
Купить
+380674025632
Менеджер з продажу
 • График работы
 • Контакти
возврат товара в течение 14 дней бесплатно

ОПИС

Фільтр Filtrons 1665 Clack TC призначений для ефективного видалення високомолекулярних органічних і хлорорганічних речовин, а також властивого в більшості випадків для водопровідної води характерного запаху хлору.

Чим загрожує високий вміст хлору і органічних речовин?

Активний хлор і його сполуки ефективно знезаражують воду, але в той же час, є причиною цілого ряду проблем побутової води. Високий вміст хлору приводить до ламкості волосся та сухості шкіри, а також може викликати алергічну реакцію. В сучасному світі хлорована вода супроводжується характерним неприємним запахом.

Найефективнішим рішенням проблеми хлору у воді є вугільні фільтри, які ефективно очищають воду і широко застосовуються в різних галузях промисловості.

Які особливості моделі?

В якості фільтруючого матеріалу в складі системи Filtrons 1665 Clack TC використовується активоване кокосове вугілля DESOTEC Organosorb 10 CO (виробництво Calgon Carbon, США). Фільтруючий матеріал ефективно видаляє активний хлор, органічні та хлорорганічні сполуки. Очищена вода не містить пестицидів та нафтопродуктів, а також має прородний блакитний відтінок.

Які переваги?

 • Повністю усуває запах хлору
 • Чиста вода в кожному крані
 • Фільтр повністю автоматизований, безшумний
 • Надійна та ефективна робота протягом 1,5 років*
 • Невелика кількість стоків 
 • Гарантія якості, підтверджена міжнародними сертифікатами СЕ та ISO

*За умови належної експлуатації та своєчасної заміни фільтруючого матерілу

Як влаштований та як працює фільтр

Фільтр складається з міцного корпусу, заповненого високоякісним активованим вугіллям DESOTEC Organosorb 10 CO  (Calgon Carbon Corporation, США), та багатофункціонального керуючого клапана.

Фільтр підключається до водопроводу подачі холодної води. Після попереднього очищення від механічних домішок, вода надходить у корпус фільтра, де відбувається видалення хлору і його сполук, а також органіки. Очищена вода через центральну трубу корпусу подається споживачеві.

Регенерація

Коли ресурс фільтруючого матеріалу вичерпується, фільтр самостійно виходить на регенерацію, але тільки в той час, коли споживання води мінімальне, щоб не позбавити вас доступу до очищеної води. Під час цього через фільтр з великою швидкістю зворотним потоком пропускається вода, яка очищає поверхню вугілля, вимиваючи всі домішки, і скидається в каналізацію. Після цього фільтр знову може використовуватися для очищення води. Для регенерації використовується вихідна неочищена вода.

Керуюча автоматика

Для керування роботою фільтра використовується електромеханічний клапан TC (Clack-Ecosoft). Він має цілий перелік переваг перед більш старими моделями керуючих клапанів, а головне — забезпечує працездатність системи практично без участі користувача.

Для кого підійде краще?

Фільтр Filtrons 1665 Clack TC оптимально підходить для очищення води від хлору та його сполук в невеликих будинках та квартирах, в яких проживає до 6 осіб. Продуктивність фільтру складає до 1,5 м3 за годину. Установка может использоваться для очистки артезианской и водопроводной воды.

Зміни помітите одразу!

 • Вода без запаху хлору в кожному крані   

 • Усуває жовтуватий відтінок води, обумовлений наявністю органічних речовин

 • Ваше волосся стане шовковистим та м'яким

 • Купання не буде викликати дискомфорту та сухості шкіри

ЯК ПРАЦЮЄ ФІЛЬТР

Активоване вугілля – відмінний сорбент із великою активною поверхнею, яке в нашому повсякденному житті є невід'ємним атрибутом кажної аптечки. Разом з тим, активоване вугілля також широко використовується для видалення різних домішок в багатьох сферах промисловості. В галузі водопідготовки вугілля частіше всього використовують для видалення хлору і його похідних, а також різних органічних домішок, характерних для поверхневих вод.

Робочий режим

Фільтр підключається до холодного водопостачання. Попередньо очищена від механичних домішок вода поступає в корпус фільтру, заповненого активованим вугіллям, котрий вилучає хлор та його сполуки, а також органічні речовини. Очищена вода через центральну трубу корпуск подається споживачеві.

Регенерація

Коли ресурс фільтруючого матеріалу вичерпується, фільтр самостійно виходить на регенерацію, але лише в період мінімального споживання води, щоб не залишити вас без доступу до очищеної води. Во время этого через фильтр с большой скоростью обратным потоком пропускается вода, которая очищает поверхность угля, вымывая все примеси, и сбрасывается в канализацию. После этого фильтр опять может использоваться для очистки воды. Для регенерации используется исходная неочищенная вода. 

СЕРВІС

Завдяки використанню багатофункціонального клапана фільтр не потребує постійної уваги. У разі виникнення будь-яких проблем клапан проінформує текстовим повідомленням на дисплеї з додатковим виведенням контактів сервісного центру, в який необхідно звернутися.
Комплектація фільтра

 • Корпус фільтра з розподільчими пристроями

 • Багатофункціональний керуючий клапан Clack TC (виробництво США)

 • Активоване кокосове вугілля DESOTEC Organosorb 10 CO (Calgon Carbon Corporation, США)

Характеристики
Основные атрибуты
Производитель  Filtrons
Страна производительУкраина
ИспользованиеДля холодной воды
Минимальная температура воды на входе  4 град.
Максимальная температура воды на входе  40 град.
Минимальное давление на входе  2 атм
Максимальное давление на входе  4 атм
Фильтрующий модуль в комплекте  Да
Присоединительный размер1"
СостояниеНовое
Пользовательские характеристики
Фильтрующий модуль в комплектеТак
Информация для заказа
 • Цена: 26 800 грн.